پنج شنبه 10 آذر 1401
Skip Navigation Linksصفحه اصلیمعرفی بهسازان

معرفی مجموعه

آخرین خبرها

زامیاد موفق به اخذ گواهینامه تائید صلاحیت آزمایشگاه شد
آزمایشگاه کالیبراسیون زامیاد موفق به اخذ گواهینامه ISO/IEC17025:2005 از مرکز ملی تائید صلاحیت ایران NACIشد.

ادامه خبر

افزایش 15 درصدی در قیمت نماد گروه خودرویی و قطعات
یک کارشناس ارشد بازار سرمایه گفت : بورس اوراق بهادار طی یکی دو هفته گذشته با استقبال خوب سرمایه گذاران مواجه شد که عمده علت این موضوع به تمهیدات ویژه ای که دولت برای حمایت از بازار سرمایه خصوصا شرکتها ...

ادامه خبر

باید زمینه پویایی صنعت خودرو فراهم شود
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به احتمال تغییر در تعرفه واردات خودرو گفت : با حمایت از صنعت خودروی داخلی و عمده ی سیاست هایی که تاکنون دولت داشته است ، باید منتظر بود و دید برای ...

ادامه خبر

نظرسنجی

معرفی مجموعه


شركت بهسازان كاوش تهران با هدف ايجاد واحد قالبسازي و قطعه سازي  در سال 1376 تاسيس گرديد ودر زمينه هاي طراحي و ساخت قالب ،طراحي و ساخت فيكسچر و پنل گيج ،پرس كاري ،فرم دهي لوله وفرم دهي  قطعات مفتولي ، فعاليت خود را گسترش داد ودر حال حاضردر 40كيلومتري غرب  تهران با زيربناي حدود 4000 متر مربع براي شركت هاي خودروساز و خدمات پس از فروش قطعه توليد ميكند.  

اين شركت در سال 1382 موفق به كسب ISO/TS16949-2000 ودر سال 1390 موفق به كسب EN-ISO2008    گرديد وضمن داشتن واحد تضمين كيفيت جهت حفظ سيستم مديريت كيفيت ،با ايجاد واحد كنترل كيفي كارآمد و توانمند ،ضمن كنترل محصولات در كليه مراحل و فرآيندها ي توليد ،تمامي توليدات را با نقشه هاي كنترلي و دستورالعمل هاي مربوطه كنترل و بازرسي مينمايند.

اين شركت ضمن تلاش به منظور حفظ حقوق مشتري موارد زير را سرلوحه فعاليت خود قرار داده است:

1-بررسي فرايندها و تطابق آنها با اصول و قوانين

2-بازرسي ابزار آلات كنترل كيفيت

3-ارزيابي و رضايت مندي مشتري و كاركنان

4-تجزيه و تحليل فرايندها و فراهم كردن برنامه هاي پيشرفت فرايند

5-تلاش به منظور كاهش هزينه و تحويل به موقع

اين شركت حداكثر سعي و تلاش خود را به كار ميگيرد  تا بتواند محصولاتي با قيمت رقابتي مناسب و كيفيت مطلوب توليد كرده و رضايت مندي مشتريان را جلب نمايد.