پنج شنبه 10 آذر 1401
Skip Navigation Linksصفحه اصلیاخبار و تازه هازامیاد موفق به اخذ گواهینامه ت ...

شرح خبر

آخرین خبرها

زامیاد موفق به اخذ گواهینامه تائید صلاحیت آزمایشگاه شد
آزمایشگاه کالیبراسیون زامیاد موفق به اخذ گواهینامه ISO/IEC17025:2005 از مرکز ملی تائید صلاحیت ایران NACIشد.

ادامه خبر

افزایش 15 درصدی در قیمت نماد گروه خودرویی و قطعات
یک کارشناس ارشد بازار سرمایه گفت : بورس اوراق بهادار طی یکی دو هفته گذشته با استقبال خوب سرمایه گذاران مواجه شد که عمده علت این موضوع به تمهیدات ویژه ای که دولت برای حمایت از بازار سرمایه خصوصا شرکتها ...

ادامه خبر

باید زمینه پویایی صنعت خودرو فراهم شود
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به احتمال تغییر در تعرفه واردات خودرو گفت : با حمایت از صنعت خودروی داخلی و عمده ی سیاست هایی که تاکنون دولت داشته است ، باید منتظر بود و دید برای ...

ادامه خبر

نظرسنجی

کد خبر : 107 بازدید : 6738 1393/11/19

زامیاد موفق به اخذ گواهینامه تائید صلاحیت آزمایشگاه شد

آزمایشگاه کالیبراسیون زامیاد موفق به اخذ گواهینامه ISO/IEC17025:2005 از مرکز ملی تائید صلاحیت ایران NACIشد.
 

آزمایشگاه کالیبراسیون زامیاد موفق به اخذ گواهینامه ISO/IEC17025:2005از مرکز ملی تائید صلاحیت ایرانNACIشد.

آزمایشگاه کالیبراسیون زامیاد موفق شد با کسب گواهینامه استاندارد ISO/IEC  17025 : 2005 از مرکز ملی تائید صلاحیت ایران به‌عنوان آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد ایران شناخته شود.

فرهاد مجیدی- رئیس آزمایشگاه زامیاد تأکید کرد، استقرار استاندارد مذکور از یک‌سو موجب بهبود و ارتقاء جایگاه شرکت به میزان حداقل 12 امتیاز در مباحث ارزیابی شرکت ازجمله در مبحث تعالی سازمانی می‌گردد و از سوی دیگر صلاحیت قانونی و استانداردی لازم در فرایند کالیبراسیون ابزار و تجهیزات اندازه‌گیری را به دنبال داشته و بستر لازم برای ارائه خدمات کالیبراسیون به مشتریان اعم از مشتریان داخل و مشتریان خارج از شرکت را فراهم می‌نماید.

وی یادآور شد، استاندارد ایزو 17025 استانداردی است بین‌المللی که درزمینه مدیریت کیفیت آزمایشگاه‌ها تدوین‌شده و کلیه الزامات سازمانی ، مدیریتی ، فنی  و اجرائی فرایندهای آزمون و یا کالیبراسیون ابزار و تجهیزات را پوشش می‌دهد.

مجیدی ادامه داد، امروزه در راستای توسعه و جهانی‌شدن خدمات و محصول ، استقرار استاندارد ISO/IEC 17025 اجتناب‌ناپذیر است و مراکز صنعتی و تولیدکنندگان می‌کوشند تا با بهره‌گیری از چارچوب و فواید این استاندارد ، سازگاری ، تعامل محصول و خدمات را با سایر تولیدکنندگان هر چه بیشتر ارتقاء بخشند و در بستر فراهم‌شده فوق ، صادرات خدمات و محصولات را به‌پیش برند. صرف‌نظر از موانع اداری ، بهره‌گیری از استاندارد ISO/IEC 17025  در میان مصرف‌کننده و تولیدکننده عاملی جهت تعامل و رفع موانع فنی تجارت محسوب می‌شود.

  

 

منبع:خبرخودرو